Větry změny

„Mary's Pope“; foto Gabriel Bouys / Getty Images

 

Poprvé publikováno 10. května 2007 ... Je zajímavé si povšimnout, co se říká na konci tohoto - pocit „pauzy“ přicházející před tím, než se „Bouře“ začne vířit ve stále větším chaosu, když se začneme přibližovat k „Eye. “ Věřím, že vstupujeme do toho chaosu teď, který také slouží svému účelu. Více o tom zítra… 

 

IN naše poslední koncertní turné po Spojených státech a Kanadě, [1]Moje žena a naše děti v té době všimli jsme si, že bez ohledu na to, kam jdeme, silné trvalé větry nás sledovali. Doma teď tyto větry sotva udělaly přestávku. Ostatní, se kterými jsem mluvil, si také všimli nárůst větrů.

Je to znamení, domnívám se, přítomnosti naší Blahoslavené Matky a jejího manžela, Ducha svatého. Z příběhu Panny Marie z Fatimy:

Lucia, Francisco a Jacinta pečovaly o stádo ovcí svých rodin na Chousa Velha, když stromy zatřásl silný vítr a pak se objevilo světlo. -z ο příběh o Panně Marii z Fatimy 

Vítr přinesl „Anděla míru“, který připravil tři fatimské děti na setkání s Pannou Marií. 

St. Bernadette narazila na podobný vítr v Lourdes:

Bernadette… slyšela hluk jako poryv větru, vzhlédla k jeskyni: "Viděla jsem dámu oblečenou v bílém, měla bílé šaty, stejně bílý závoj, modrý pás a žlutou růži na každé noze." Bernadette udělala Znamení kříže a řekla růženec s dámou.  -www.lourdes-france.org 

Existuje příběh svatého Dominika, kterému je přisuzován původ růžence. Nejsvětější Panna se mu zjevila a radí mu, aby se modlil „její žaltář“ za obrácení duší. Svatý Dominik okamžitě šel kázat tuto zprávu do katedrály v Toulouse.

Když začal mluvit, bouře s hromy a silné větry přišel a vyděsil lidi. Všichni přítomní mohli vidět obraz Panny Marie na katedrále; zvedla třikrát ruce do nebe. Svatý Dominik se začal modlit žaltář Panny Marie a bouře -www.pilgrimqueen.com

A pak jsou tu pověstné silné větry, které doprovázely „Mariina papeže“, zesnulého Jana Pavla II., Který se modlil za „nové Letnice“ pro církev. Byl jsem tam na Světových dnech mládeže v Torontu v roce 2002, kdy znovu bylo papežovo kázání přerušeno velkými větry ... které ustaly, když se modlil za klid.

 

MANŽEL SVATÉHO DUCHA 

Na prvních Letnicích byl ten vítr - a Mary, která seděla s apoštoly v horní místnosti:

Když vešli do města, šli do horní místnosti, kde pobývali ... Všichni tito se společně dohodli na modlitbě spolu s některými ženami a Marií, matkou Ježíše ... najednou z nebe vyšel zvuk jako silné řízení vítr a naplnil celý dům, ve kterém byli. (Skutky 1: 13--14, 2: 1)

Mary a vítr, který ji doprovází, signalizuje pohyb Ducha svatého. Není přítomna, aby si přinesla slávu, ale aby ji pomohla uvést dovnitř Boží vůle. [2]Od psaní tohoto článku jsem lépe pochopil, co to znamená: srov. Přicházející nová a božská svatost Vidíme tuto předzvěst přeměna ve starozákonním příběhu Noaha, mějte na paměti, že Marie je Archa nové smlouvy: [3]srov Velká archa  a  Pochopení naléhavosti naší doby

Bůh si pamatoval Noaha a všechna zvířata a veškerý dobytek, který byl s ním v archě. A Bůh nechal foukat vítr na zemi a vody ustoupily. (Gen 8: 1)

Jak vítr zahájil novou éru života na Zemi pro Noaha a jeho rodinu, tak také Triumf Srdce Panny Marie přinese nová éra života s eucharistickou vládou jejího Syna, Ježíše [4]Drahý Svatý otče ... přichází!  a  Opravdu přichází Ježíš? - vláda, která neskončí, ale vyvrcholí příchodem Ježíše v těle na samém konci věků. Její Triumf bude rozdrtit Satana pod patou pomocí jejích dětí a ustanovit mír na zemi skrze jejího manžela, Ducha svatého.

Železo, dlaždice, bronz, stříbro a zlato [pozemští králové a království] se rozpadly najednou, jemné jako plevy v létě na mlácení a vítr je odfoukl pryč, aniž by zanechal stopu. Kámen, který zasáhl sochu, se však stal velkou horou a naplnil celou zemi ... V životě těchto králů Bůh nebes vytvoří království, které nikdy nebude zničeno nebo vydáno jinému lidu. (Daniel 2: 34--35, 44)

 

TENTO SOUČASNÁ BOUŘKA

V posvátných písmech jsou fyzické větry používány jako požehnání i trest, jako nástroje Boží vůle a symbol Jeho neviditelné přítomnosti a moci.

Pán zahnal moře zpět o silný východní vítr celou noc, a učinil moře suchou zemí, a vody byly rozděleny. A izraelský lid odešel uprostřed moře po suché zemi ... (14. Mojžíšova 21: 22–XNUMX)

Sedm prázdných uší zkazilo východní vítr je také sedm let hladomoru. (Gen 41:27)

Pán přinesl východní vítr celý den a celou noc na zemi; a když bylo ráno východní vítr přinesl kobylky.“(10. Mojžíšova 13:XNUMX)

Vítr je známkou radikální změny přicházející pro lidstvo. In Varovné trubky - část V, Napsal jsem o „nadcházejícím duchovním hurikánu.“ Skutečně začala bouře a vítr změn silně fouká. Je to známka přítomnosti Archa smlouvy. Je to znamení především přítomnosti Ducha svatého, že Božská holubice, mávající křídly nad zemí, vytvářející poryvy a vichřice, aby sfoukly mrtvé listy hříchu z našich srdcí a připravily nás na „nové jaro. " [5]srov Charismatický? - Část VI 

Ale nejdříve věřím, že vítr ustane dohromady, než se přiblížíme k Eye of the Storm... 

Sami dobře víte, že Pánův den přijde jako zloděj v noci. Když lidé říkají: „Mír a bezpečnost“, pak na ně přijde náhlá katastrofa, jako porodní bolesti těhotné ženy, a neuniknou. (1 Tes 5: 2-3)

 

  
Vaše podpora udržuje světla zapnutá. Děkuji!

 

Na cestu s Markem v Projekt Nyní slovo,
klikněte na banner níže až upsat.
Váš e-mail nebude nikomu sdílen.

 

 

Tisk přátelský, PDF a e-mail

Poznámky pod čarou

Poznámky pod čarou
1 Moje žena a naše děti v té době
2 Od psaní tohoto článku jsem lépe pochopil, co to znamená: srov. Přicházející nová a božská svatost
3 srov Velká archa  a  Pochopení naléhavosti naší doby
4 Drahý Svatý otče ... přichází!  a  Opravdu přichází Ježíš?
5 srov Charismatický? - Část VI
Publikováno v DOMŮ, ZNAKY.

Komentáře jsou uzavřeny.