Rafinuotojo ugnis

 

Toliau pateikiamas Marko parodymų tęsinys. Norėdami perskaityti I ir II dalis, eikite įMano liudijimas “.

 

KADA tai ateina į krikščionių bendruomenę, lemtinga klaida yra manyti, kad tai gali būti dangus žemėje Visą laiką. Realybė yra tokia, kad kol nepasieksime savo amžinosios buveinės, žmogaus prigimtis visais jos silpnybėmis ir pažeidžiamumais reikalauja meilės be pabaigos, nuolat mirštant sau dėl kito. Be to priešas randa vietos pasėti dalijimosi sėklas. Nesvarbu, ar tai santuokos bendruomenė, ar šeima, ar Kristaus pasekėjai, kryžius visada turi būti jos gyvenimo širdis. Priešingu atveju bendruomenė galiausiai žlugs dėl savimeilės svorio ir disfunkcijos. 

 

Atskyrimas

Atejo laikas, kai, kaip ir Paulius ir Barnabas, skirtumai tarp mūsų tarnybos krypties sukėlė aštrius vadovybės nesutarimus „Vienas balsas“. 

Toks aštrus buvo jų nesutarimas, kad jie išsiskyrė. (Apd 15, 39)

Užbėgdamas už akių matau, ką darė Dievas. Kviečių galvutė nenaudinga nei sėklai, nei maistui, jei grūdai lieka galvoje. Bet išleidus juos galima paskleisti lauke arba sumalti į miltus.

Dievas norėjo paskleisti dovanas „Vienas balsas“ už mūsų miesto, už mūsų svajonių, į likusį pasaulį. Tačiau norint tai padaryti, reikėjo kūlimo smurto - atskirti mūsų pačių užmojus ir norus nuo tikrosios Dievo valios. Šiandien, praėjus dvidešimčiai metų, daugelis „Vienas balsas“ turi toli siekiančių ministerijų (o mes liekame brangūs draugai). Geraldas ir Denise Montpetit bėga „CatChat“, kuri per savo transliacijas EWTN paliečia tūkstančius jaunimo. Janelle Reinhart tapo įrašų atlikėju, dainuodamas Jonui Pauliui II ir Pasaulinei jaunimo dienai, tarnaudamas jaunoms moterims. Ir dar kiti dabar užsiima krikščionišku teatru, veda rekolekcijas, eucharistinę adoraciją ir kitas gražias tarnystes. Kai aš ir toliau dalinsiuosi, Dievas norėjo mane peržengti per mano pačios širdies ribas ... ribos, kurių aš nesuvokiau, kad yra. 

 

Rafinuotojo gaisras

Vienas iš Raštų, kuriuos Viešpats man davė pačioje tarnystės pradžioje, buvo iš Siracho 2:

Mano vaikas, kai ateini tarnauti Viešpačiui, pasiruošk išbandymams ... Priimk, kas tau nutiktų; pažeminimo laikotarpiais būkite kantrūs. Mat ugnis patikrintas pažemintame tiglyje, o išrinktasis. (Siracho 2: 1–5)

Matote, ilgus metus norėjau dirbti visą darbo dieną. Aš vis maldavau Viešpaties, kad jis leistų mane įeiti į jo vynuogyną. „Derlius yra gausus, bet darbininkų nedaug!“, Priminčiau Jam. Kada „Vienas balsas“ išsiskyrė, atrodė, kad Viešpats į mano širdį įmetė viziją apie tarnystę, apimančią visą katalikybės plotmę - sakramentus, Šventosios Dvasios dovanas ir charizmas, marijonų pamaldumą, apologetiką ir vidinį gyvenimą per šventieji.  

Tai buvo 2000-ieji jubiliejiniai metai. Mano pirmasis albumas buvo išleistas. Aš ką tik pašventinau būsimą tarnystę Gvadalupės Dievo Motinai. Pateikęs savo viziją Kanados vyskupui Eugeniui Cooney, jis pakvietė mane atvežti ją į savo vyskupiją didingame Okanagano slėnyje. "Tai viskas!" Sakiau sau. „Tam Dievas mane paruošė!“

Bet po 8 mėnesių mūsų tarnyba niekur nedingo. Regiono pasaulietiškumas ir turtai sukėlė tiek daug abejingumo, net vyskupas Cooney prisipažino, kad jis stengiasi pasiekti sielas. Su tuo ir beveik be jokios vietos dvasininkų paramos aš sutikau. Susikroviau daiktus, nėščią žmoną ir keturis vaikus į furgoną, ir mes patraukėme namo. 

 

TINKAMAS

Neturėdami darbo ir neturėdami kur eiti, persikėlėme į miegamąjį mano uošvio ūkiniame name, o pelės lenktyniavo per mūsų garaže saugomus daiktus. Pajutau ne tik visišką nesėkmę ir nusivylimą, bet ir pirmą kartą gyvenime, kad Dievas mane tikrai paliko. Aš gyvenau šventosios Teresės iš Kalkutos žodžiais:

Dievo vieta mano sieloje yra tuščia. Manyje nėra Dievo. Kai ilgesio skausmas yra toks didelis - aš tiesiog ilgiuosi ir ilgiuosi Dievo ... ir tada jaučiu, kad Jis manęs nenori - jo nėra - Dievas manęs nenori. —Motina Teresė, Ateik mano šviesa, Brianas Kolodiejchukas, MC; p. 2

Bandžiau susirasti darbą, net pardavinėjau reklamą ant restorano popieriaus padėkliukų. Bet net ir tai žlugo. Čia buvau mokytas televizijos, kaip žinių reporteris ir redaktorius. Metu sėkmingai dirbau pagrindinėje Kanados rinkoje „Vienas balsas“ Metai. Bet dabar, „viską atidavęs Dievui“, pasijutau pasimetęs ir nenaudingas. 

Daug naktų eidavau pasivaikščioti į nederlingą kaimą ir bandydavau melstis, bet tarsi mano žodžius vėjas nešė su negyvais praėjusių metų rudens lapais. Ašaros tekėjo mano veidu, kai aš šaukiau: „Dieve, kur tu?“ Staiga pagunda ėmė mane užklupti, kad gyvenimas yra savavališkas, kad esame tik atsitiktinės atsitiktinumo ir materijos dalelės. Po daugelio metų perskaičiau šventosios Thérèse de Lisieux žodžius, kuris savo pačios „tamsioje naktyje“ kartą pasakė: „Esu nustebęs, kad tarp ateistų nebėra daugiau savižudybių“. [1]kaip pranešė sesuo Marie iš Trejybės; CatholicHousehold.com

Jei tik žinotum, kokios bauginančios mintys mane užvaldo. Labai melskitės už mane, kad neklausyčiau Velnio, kuris nori mane įtikinti apie tiek melo. Mano protui primetama blogiausių materialistų samprotavimai. Vėliau, nepaliaujamai žengdamas į priekį, mokslas viską paaiškins natūraliai. Turėsime absoliučią priežastį viskam, kas egzistuoja, ir tai vis dar lieka problema, nes vis dar reikia atrasti daug dalykų ir t. T. -Šv. Terezė iš Lisieux: paskutiniai jos pokalbiaiKun. John Clarke, cituojamas catholictothemax.com

Vieną vakarą sutemus pasivaikščiojau stebėti saulėlydžio. Užlipau ant apvalaus šieno ryšulio ir meldžiausi Rožinio. Suirzęs ir vėl ašarodamas šaukiau ...

Viešpatie, prašau, padėk man. Kreditinėje kortelėje perkame sauskelnes. Aš toks nusidėjėlis. Aš labai atsiprašau. Aš taip didžiavausi. Aš maniau, kad tu manęs nori, kad tau manęs reikia. O Dieve, atleisk. Pažadu, kad niekada daugiau nebenaudosiu gitaros tarnybai ...

Trumpam sustojau. Maniau, kad kukliau būtų pridėti:

... nebent jūs manęs paprašysite. 

Tuo pradėjau grįžti į troba ir nusprendžiau, kad mano ateitis turėtų klostytis dabar turguje.

Prieš mane buvo kelias, nusidriekęs daug mylių, kuris, atrodo, ėjo tolyn, kiek akys matė. Priėjęs prie važiuojamosios dalies įėjimo, pirmą kartą per daugelį mėnesių pajutau, kaip Tėvas kalba:

Ar tęsite toliau?

Aš stovėjau šiek tiek apstulbęs. Ar jis tai reiškia tiesiogine prasme, susimąsčiau? Taigi aš tiesiog atsakiau: „Taip, Viešpatie. Aš darysiu viską, ko paprašysi “.

Atsakymo nebuvo. Tiesiog vienišas vėjo garsas, einantis per eglių šakeles. Ėjau atgal į troba. 

 

RINKA

Kitą dieną aš padėjau uošviui su savo traktoriumi, kai žmona pakvietė mane iš verandos. „Telefonas skirtas tau!“ 

"Kas tai?"

- Tai Alanas Brooksas. 

"Huh?" Aš atsakiau. Turiu omenyje, kad taip gėdijausi savo nesėkmės, kad vos net savo broliams ir seserims pasakiau, kur slepiuosi šalyje. Alanas buvo buvęs verslo laidos, kurioje dirbau, prodiuseris. Matyt, vienas iš prodiuserių perėjo pro miestą ir pamatė mano albumą sėdintį prie kampinės parduotuvės kasos. Ji paklausė, kur aš, gavo mūsų telefono numerį ir perdavė jį Alanui. 

Išgirdęs, kaip jis mane sekė, Alanas paklausė: „Markai, ar tu norėtum kurti ir vesti naują verslo laidą?“ 

Per mėnesį mano šeima persikėlė į miestą. Aš buvau nuo visiško palūžimo iki sėdėjimo vykdomojoje įstaigoje, kai man vadovavo vieni geriausių miesto talentų. Stovėdama kostiumu ir kaklaraiščiu prie savo kabineto lango, iš kurio atsiveria miesto vaizdas, meldžiausi: „Ačiū, Dieve. Ačiū, kad aprūpinai mano šeimą. Dabar matau, kad norite, kad turguje būčiau druska ir lengva visame pasaulyje. Aš suprantu. Dar kartą atleiskite man manant, kad buvau pašauktas į tarnybą. O Viešpatie, aš dar kartą pažadu, kad niekada nesiimsiu gitaros į tarnybą “.

Bet tada pridūrė:

- Nebent manęs paprašysi.

Per ateinančius metus mūsų šou pakilo į reitingus ir pirmą kartą po kurio laiko mes su žmona turėjome stabilumo. Ir tada vieną dieną suskambo telefonas. 

„Labas Markai. Ar galėtumėte atvykti į mūsų parapiją ir surengti koncertą? “

Turi būti tęsiamas…


 

Šią savaitę mus ir Lea labai jaudino mūsų skaitytojų laiškai ir dosnumas pritraukti lėšų šiai dieninei tarnybai. Jei norite paremti mus šiame apaštalavimo darbe, spustelėkite mygtuką Paaukoti Mygtukas žemiau. 

Aš parašiau šią dainą tuo metu, kai jaučiausi ne tik skurdas, bet ir tada, kai ėmiau pasitikėti, kad Dievas vis dar myli tokį kaip aš ...

 

 

Ačiū tau, Markai, už tavo tarnystę atvedant kitus pas Jėzų per Jo Bažnyčią. Tavo tarnystė man padėjo tamsiausią gyvenimo laiką. —LP

... jūsų muzika buvo vartai į turtingesnį, gilesnį maldos gyvenimą…. Jūsų dovana su žodžiais, pasiekiančiais giliai sielą, yra tikrai graži. —DA

Jūsų komentarai labai vertinami - tikrai Dievo Žodis. —JR 

Jūsų žodžiai mane išgyveno sunkiais laikais, dėkoju už juos. —SL

 

Jūsų palaikymas padeda man pasiekti sielas. Į sveikatą.

 

Kelionė su Marku Šios Dabar Žodis,
spustelėkite žemiau esančią juostą prenumeruoti.
Jūsų el. Paštas nebus bendrinamas su niekuo.

 

Spausdinti draugais, PDF ir el. Paštu

Išnašos

Išnašos
1 kaip pranešė sesuo Marie iš Trejybės; CatholicHousehold.com
Posted in PRADŽIA, MANO PATVIRTINIMAS.