Tempahan 2003
- Januari 18:
Paroki St. Charle, Edmonton, AB, 9:00 pagi
- Januari 27:
Paroki St. Rita, Rockyford, AB, 7:00 malam
- Januari 28: Akademi Sacred Heart, Strathmore, AB, 10:00 pagi
- Januari 28: Akademi Sacred Heart, Strathmore, AB, 11:15 pagi
- Januari 28:
Paroki St. Augustine, Taber, AB, 7:00 malam
- Januari 29: Sekolah St. Francis Xavier, Topi Perubatan, AB, 1:00 petang
- Januari 29:
Paroki St. Mary, Topi Ubat, AB, 7:00 malam
- januari 30: Akademi Keluarga Suci, Brooks, AB, 12:45 tengahari
- Januari 30: Sekolah St. Joseph, Brooks, AB, 2:00 petang
- Januari 31:
Paroki St. Paul, Airdrie, AB, 7:00 malam
- 1 Februari: BREAKFORTH KANADA, Pusat Persidangan Shaw, Edmonton, AB
- 8 Februari: St. Stephen's Parish, Lacombe, AB, 7:30 malam
- 9 Februari: Paroki St. Gerard, Calgary, AB, 7:00 malam
- 10 Februari: Sekolah Menengah Bishop Grandin, Calgary, AB, 1:50 petang
- 12 Februari: Malam Belia Gereja Wesleyan KingsValley, Quispamsis, NB, 7:00 malam
- 13 Februari: Pelayaran Makan Malam Tropika KingsValley Wesleyan Church, Quispamsis, NB, 6:30 petang
- 14 Februari: Pelayaran Makan Malam Tropika KingsValley Wesleyan Church, Quispamsis, NB, 6:30 petang
- 15 Februari: Pelayaran Makan Malam Tropika KingsValley Wesleyan Church, Quispamsis, NB, 6:30 petang
- 16 Februari: Perkhidmatan Ibadah Gereja KingsValley Wesleyan, Quispamsis, NB, 10:30 pagi
- 16 Februari: Gereja Gateway Cathedral, St. Stephen, NB, 7:00 malam
- 17 Februari: Temu bual radio di Saint John's & Fredericton, NB
- 20 Februari: Sekolah Menengah FG Miller, Elk Point, AB, 12:30 tengahari & 1:45 tengahari
- 22 Februari: Christ the King School, Leduc, AB, 7:30 malam
- Mac 6: St. Patrick's Parish, McBride, BC, 7:00 malam
- Mac 7:
Temu Bual Radio CJCI 620 AM, Putera George, BC, 12:00 tengahari
- Mac 8:
St. Joseph's Parish, Smithers, BC, 8:30 malam
- Mac 9: Christ the King Parish, Kitimat, BC, 7:00 malam
- Mac 10: Parish Sacred Heart, Putera George, BC, 7:00 malam
- 14/15 Mac: Persidangan Lelaki Integriti, Hotel Ramada, Edmonton, AB
- Mac 23: Teater Holden, Holden, AB, 2:00 petang
- April 6: St. Michael's Parish, Sparwood, BC, 7:00 malam
- April 7:
Wawancara Radio The Giant 100.7 FM, Penticton, BC, 4:00 petang
- April 7: Wild Billy's Grill, Penticton, BC, 8:00 malam
- April 8:
Paroki Our Lady of Good Hope, Hope, BC, 7:00 malam
- April 9: Teater Pentas Pusat, Summerland, BC, 7:30 malam
- April 10: Paroki St. Rita, Fruitvale, BC, 7:00 malam
- April 11: Katedral Tak Bernoda, Nelson, BC, 7:30 malam
- April 26: Penampilan dalam Kedai, Scott's Parable, Red Deer, AB, 2:00 petang
- April 27: Majlis peribadi, Topi Ubat, AB, 8:00 malam
- April 28: Sekolah St. Patrick, Topi Ubat, AB, 10:30 pagi
- April 28:
St. Mary's Junior High, Medicine Hat, AB, 1:30 petang
- April 28: Gereja Evangelis Hillcrest: Kolej & Kerjaya, Topi Perubatan, AB, 7:00 malam
- April 29: Sekolah Assumption, Oyen, AB, 11:00 pagi
- April 29: Paroki Saint Mary, Provost, AB, 7:30 malam
- April 30: Konsert Manfaat, Pusat Sosial Vegreville, AB, 7:30 malam
- Mei 1: Gala Penghargaan Sukarelawan, Vegreville, AB, 6:00 petang
- Mei 2: Jamuan Serantau CWL, Tasik Dingin, AB, 6:00 petang
- Mei 3: Paroki St. Dominic Savio, Edmonton, AB, 3:00 petang
- Mei 13: Parish Notre Dame, North Battleford, SK, 7:00 malam
- Mei 14: Parish Sacred Heart, Watson, SK, 7:00 malam
- Mei 15: Sekolah Menengah Komposit Wadena, SK, 2:00 petang
- Mei 15: Paroki St. Mary, Wadena, SK, 7:00 malam
- Mei 16: Paroki St. Henry, Melville, SK, 7:30 malam
- Mei 17: Our Lady of Victories Parish, Esterhazy, SK, 7:30 malam
- Mei 18: St Joseph's Parish, Langenburg, SK, 7:30 malam
- Mei 19: Paroki Sacred Heart, Davidson, SK, 7:00 malam
- Mei 24: Seminar Penyanyi, Penulis Lagu & Pemuzik Kristian, Gereja Center Street, Calgary, AB
- Mei 24: ANUGERAH VIBE 2003, Pusat Konvensyen TELUS, Calgary, AB, 7:00 malam
- Jun 7: Perhimpunan Perkara Kesucian, Paroki Roh Kudus, Saskatoon, SK, 1-4 petang
- Jun 11: Parish Holy Cross, Fort Macleod, AB, 7 malam
- Jun 12:
St. Michael's Parish, Pincher Creek, AB, 7 malam
- Jun 13: St. Michael's Parish, Pulau Bow, AB, 7:30 malam
- 14/15 Jun: Persidangan TACGI, Ladang Sarang Helang, Topi Ubat, AB
- Jun 16: Faith House CoffeeHouse, Topi Ubat, AB, 7:30 malam
- Jun 20: Konsert Karavan Good Sam, Pusat Sosial Vegreville, AB, 7:30 malam
- Jun 28: Sambutan Seratus Tahun,
Teater Vic Juba, Lloydminster, SK, 2:00 petang
- Jun 29: Sambutan Seratus Tahun,
Teater Vic Juba, Lloydminster, SK, 7:30 petang
- Julai 24:
Paroki St. Peter, Perpaduan, SK, 7:00 malam
- Julai 25: St Joseph Parish, Kindersley, SK, 7:30 malam
- Julai 26: Berundur di Ladang, Ladang Bearspaw, Piercland, SK
- 2 Ogos:
Vegreville Fair Grandstand, Vegreville, AB, 8:00 malam
- 3 Ogos: La Danse Tour, Joseph's Storehouse, Edmonton, 7:00 malam
- 24 Ogos:
PENUMPULAN DANA MANNAFEST YOUTH, Pusat St. Andrew, Edmonton, AB, 2-9 malam
- 28 Ogos:
Paroki St. Patrick, Digby, NS, 7:00 malam
- 31 Ogos:
Ziarah Remaja, Pusat Kristian Oakhill, St. Stephen, NB, 12:30 tengahari - 9 malam
- 14 September: Katedral Sacred Heart, Kamloops, BC, 7:00 malam
- 17 September: St. Edward's Parish, Duncan, BC, 7:00 malam
- 18 September: Paroki St. Mary, Ladysmith, BC, 7:00 malam
- 19 September: Paroki St. Peter, Nanaimo, BC, 7:30 malam
- 20 September: Retret Belia, Parksville, BC, 9:00 pagi - 9:00 malam
- 21 September: St. Joseph Parish, Squamish, BC, 7:00 malam
- 22 September: Christ the King Parish, Oliver, BC, 7:00 malam
- 26 September: Pameran Festival Muzik Kanada Barat, The Pump, Regina, SK , 10 malam
- Oktober 2:
Misi Kariah, Christ the King Parish, Kitimat, BC, 7:00 malam
- Oktober 3: Paroki Sacred Heart, Teres, BC, 7:00 malam
- Oktober 5: Gereja Kebangkitan, Fort Saint John, BC, 7:00 malam,
- Oktober 17:
Pameran Perikatan Jelajah Seni Alberta, Red Deer, AB, 1:45 petang
- 18 Oktober: Persidangan Saskatchewan Prolife, Dewan McKenna, Weyburn, SK, 10:45 pagi & 4 petang
- Oktober 19: St. Peter & Paul Ukraine Parish, Porcupine Plain, SK, 7:00 malam
- Oktober 20: Our Lady of Consolation, Melfort, SK, 7:00 malam
- Oktober 25: Anugerah Maja, Faith Sanctuary Tabernacle, Toronto, ON, 6:30 petang
- 1 November: Anugerah Perjanjian, Teater Centre Point, Ottawa, ON, 7:30 malam
- 4 November: Penampilan 100 Huntley Street, Burlington, HIDUP
- 8 November: Our Lady of the Assumption Parish, Sylvan Lake, AB, 7:30 malam
November 9: Institusi Edmonton Max, 1:00 petang & 3:00 petang
- 14 November: Gereja Perikatan Vegreville, Vegreville AB, 7:30 malam
- 21 November: Misi Kariah, Parish Nama Suci, Vermilion, AB 7:00 malam
- 23 November: Ste. Kariah Solange, Hafford, SK, 7:00 malam
- 24 November: Paroki St. Martin, Regina, SK, 7:00 malam
- 25/26 November:
Misi Kariah, Paroki Our Lady of Victories, Esterhazy, SK, 7:30 malam
- 27/28 November: Misi Kariah, St. Joseph Parish, Langenburg, SK, 7:30 malam
- 29 November: Paroki OLPH, Winnipeg, MB, 7:30 malam
- 1/2 Disember: Misi Kariah, Paroki Good Shepherd, Portage La Prairie, MB, 7:00 malam
- 3 Disember: St Joseph the Worker Parish, Russel, MB, 7:00 malam
- 7 Disember: Malam LifeTeen, Parish Keluarga Suci, St. Albert, AB, 7:30 malam
- 12 Disember: Parish of the Resurrection, Nashua, New Hampshire, Amerika Syarikat, 7:30 malam
- 16 Disember: Pusat Jagaan St. Michael, Vegreville, AB, 7:00 malam
- 17 Disember: Majlis peribadi: Elk's Hall, Vegreville, AB, 5:00 petang
|