Vetry zmeny

„Máriin pápež“; foto Gabriel Bouys / Getty Images

 

Prvýkrát zverejnené 10. mája 2007 ... Je zaujímavé všimnúť si, čo sa hovorí na konci tohto textu - pocit „pauzy“ prichádzajúcej pred tým, ako sa „Búrka“ začne krútiť v čoraz väčšom chaose, keď sa začneme blížiť k „očné. “ Verím, že vstupujeme do toho chaosu teraz, ktorý tiež slúži svojmu účelu. Viac o tom zajtra ... 

 

IN naše posledné koncertné turné po Spojených štátoch a Kanade, [1]V tom čase moja žena a naše deti všimli sme si, že nech ideme kamkoľvek, silný trvalý vietor nás nasledovali. Doma teraz tieto vetry sotva dostali prestávku. Ostatné, s ktorými som hovoril, si tiež všimli nárast vetrov.

Je to znamenie, verím, prítomnosti našej najsvätejšej Matky a jej manžela, Ducha Svätého. Z príbehu Panny Márie z Fatimy:

Lucia, Francisco a Jacinta ošetrovali stádo oviec svojich rodín na Chousa Velha, keď stromami otriasol silný vietor a potom sa ukázalo svetlo. -od the,en príbeh o Panne Márii z Fatimy 

Vietor priniesol „Anjela mieru“, ktorý pripravil tri fatimské deti na stretnutie s Pannou Máriou. 

Svätá Bernadeta narazila na podobný vietor v Lurdoch:

Bernadette ... začula hluk ako nárazový vietor, pozrela hore k jaskyni: „Videl som dámu oblečenú v bielom, mala biele šaty, rovnako biely závoj, modrý opasok a na každej nohe žltú ružu.“ Bernadeta urobila Znamenie kríža a povedala s dámou ruženec.  -www.lourdes-france.org 

Existuje príbeh svätého Dominika, ktorému sa pripisuje pôvod ruženca. Najsvätejšia Panna sa mu zjavila a radila mu, aby sa modlil „jej žaltár“ za obrátenie duší. Svätý Dominik okamžite išiel kázať túto správu do katedrály v Toulouse.

Keď začínal rozprávať, búrka s hromom a silné vetry prišiel a vystrašil ľudí. Všetci prítomní mohli vidieť obraz Presvätej Bohorodičky na katedrále; zdvihla trikrát ruky do neba. Svätý Dominik sa začal modliť žaltár Panny Márie a búrku -www.pilgrimqueen.com

A potom sú tu povestné silné vetry, ktoré sprevádzali „Máriinho pápeža“, zosnulého Jána Pavla II., Ktorý sa modlil za „nové Turíce“ pre Cirkev. Bol som tam na Svetových dňoch mládeže v Toronte v roku 2002, keď pápežovo kázanie opäť prerušilo veľké vetry ... ktoré ustali, keď sa modlil za pokoj.

 

MANŽEL SVÄTÉHO DUCHA 

Na prvé Letnice bol ten vietor - a Mária sediaca s apoštolmi v hornej miestnosti:

Keď vošli do mesta, odišli do hornej miestnosti, kde boli ubytovaní ... Všetci títo sa spolu s niektorými ženami a Máriou, Ježišovou matkou, jednomyseľne venovali modlitbe ... zrazu sa z neba ozval zvuk ako silné riadenie vietor, a ten naplnil celý dom, v ktorom boli. (Skutky 1: 13–14, 2: 1)

Mária a vietor, ktorý ju sprevádza, signalizuje hnutie Ducha Svätého. Je prítomná nie preto, aby si priniesla slávu, ale aby ju pomohla uviesť ďalej Božia vôľa. [2]Od písania tohto článku som lepšie pochopil, čo to znamená: porov. Prichádzajúci nový a božský svätosť Vidíme túto predzvesť zmena v starozákonnom príbehu Noeho, pričom treba mať na pamäti, že Mária je Archa Novej zmluvy: [3]porov Veľká archa a Pochopenie naliehavosti našej doby

Boh si spomenul na Noema a na všetky zvieratá a všetok dobytok, ktorý bol s ním v arche. A Boh dal fúkať vietor nad zem a vody utíchli. (Gn 8: 1)

Keď vietor priniesol pre Noaha a jeho rodinu novú éru života na zemi, triumf Srdca Panny Márie prinesie aj nová éra života s eucharistickou vládou jej Syna, Ježiša [4]Drahý Svätý otče ... prichádza! Skutočne prichádza Ježiš? - vláda, ktorá sa neskončí, ale vyvrcholí príchodom Ježiša v tele na samom konci vekov. Jej triumfom bude pomocou jej detí rozdrviť Satana pod pätou a založiť mier na Zemi skrze jej Manžela, Ducha Svätého.

Železo, dlaždice, bronz, striebro a zlato [pozemskí králi a kráľovstvá] sa rozpadli naraz, jemné ako plevy v lete na mláťačke, a vietor ich odfúkol bez zanechania stopy. Kameň, ktorý zasiahol sochu, sa však stal veľkou horou a naplnil celú zem ... Počas života týchto kráľov ustanoví Boh nebies kráľovstvo, ktoré nikdy nebude zničené alebo vydané iným ľuďom. (Daniel 2: 34–35, 44)

 

TÁTO SÚČASNÁ BÚRKA

V posvätných Písmach sa fyzické vetry používajú ako požehnanie, tak aj ako trest, ako nástroje Božej vôle a symbol Jeho neviditeľnej prítomnosti a moci.

Pán zahnal more späť o a silný východný vietor celú noc obrátil more na suchú zem a vody sa rozdelili. A izraelský ľud išiel uprostred mora na suchú zem ... (14. Mojžišova 21: 22–XNUMX)

Sedem prázdnych uší spľaslo východný vietor je tiež sedem rokov hladu. (Gn 41:27)

Pán priniesol východný vietor celý deň a celú noc na zemi; a keď bolo ráno východný vietor priniesol kobylky.“(10. Mojžišova 13:XNUMX)

Vietor je znakom radikálnych zmien, ktoré pre ľudstvo prichádzajú. In Varovné trúbky - časť V, Napísal som o „nadchádzajúcom duchovnom hurikáne“. Vskutku, začala sa búrka a vetry zmien silno fúkajú. Je to znak prítomnosti Archa zmluvy. Je to znamenie predovšetkým prítomnosti Ducha Svätého, že Božská holubica máva krídlami nad zemou, vytvára poryvy a víchrice, aby vyhodili mŕtve listy hriechu z našich sŕdc a pripravili nás na „nová jar. " [5]porov Charizmatický? - časť VI 

Najprv však verím, že vetry ustanú všetko dohromady, skôr ako sa priblížime k Oko búrky... 

Sami dobre viete, že Pánov deň príde v noci ako zlodej. Keď ľudia hovoria: „Pokoj a bezpečnosť“, potom na nich príde náhla katastrofa, ako pôrodná bolesť tehotnej ženy, a tí neuniknú. (1 Tes 5: 2–3)

 

  
Vaša podpora neprestáva svietiť. Ďakujem!

 

Na cestu s Markom v  Teraz slovo,
kliknite na banner nižšie až predplatiť.
Váš e-mail nebude zdieľaný s nikým.

 

 

Tlač priateľské, PDF a e-mail

poznámky pod čiarou

poznámky pod čiarou
1 V tom čase moja žena a naše deti
2 Od písania tohto článku som lepšie pochopil, čo to znamená: porov. Prichádzajúci nový a božský svätosť
3 porov Veľká archa a Pochopenie naliehavosti našej doby
4 Drahý Svätý otče ... prichádza! Skutočne prichádza Ježiš?
5 porov Charizmatický? - časť VI
Publikované v ÚVOD, ZNAČKY.

Komentáre sú uzavreté.