Dyqani i Mark Mallett: Transporti Falas!

 

 

marr anijeve të lirë on Muzika e Markut, Libri,
dhe arti i bukur familjar origjinal
në të gjitha porositë mbi 75 dollarë.

at

markmallett.com

 

IN një studim i fundit, mbi gjysma e lexuesve këtu nuk kanë dëgjuar ose lexuar Libri i thellë i Markut Përballja përfundimtare që adreson temën e vështirë të "kohërave të fundit" duke u kthyer te Tradita jonë Katolike. Me citime të fuqishme nga Papët, Etërit e Kishave dhe burime të tjera autoritare, Marku e nxjerr subjektivitetin nga spekulimet e shfrenuara për këtë temë dhe paraqet një kronologji të ngjarjeve që do të vijnë dhe që janë besnike ndaj Traditës. Tani në Botimin e Tretë me Shtojcën dhe Indeksin e zgjeruar!

Autori i njohur, Michael D. O'Brien e quan librin e Markut "një dhuratë hiri për Kishën".

• thotë apologu katolik, Patrick Madrid Përballja përfundimtare mund t'ju ndihmojë të shikoni dhe të luteni gjithnjë e më shumë ndërsa ndodhin ngjarje shqetësuese. "

• I ndjeri Fr. Joseph Langford, Bashkëthemelues me Nënë Terezën në Misionarët e Etërve të Bamirësisë, tha se ky është “një libër i domosdoshëm për t’u lexuar, një i domosdoshëm vade mecum për kohët vendimtare përpara ”

Blej Përballja përfundimtare in Dyqani i Markut dhe merrni një falas kur blini tre!

 

OVER një e treta e lexuesve të Markut nuk e kanë dëgjuar muzikën e tij, e cila për disa, është ajo që i ka tërhequr ata të ndjekin këtë ministri për vite me rradhë. Kryesisht soditës, i butë dhe prekës, Mark ka krijuar zhanrin e tij duke shkruar këngë që prekin zemrën, nga marrëdhëniet, te këngët e lavdërimit dhe adhurimit, te baladat për Zoja dhe Zoti. Në vitin 2013, Mark lëshoi ​​dy albume të reja, i prekshëm, një koleksion prekës i këngëve rreth dashurisë, besimit dhe humbjes, dhe Këtu jeni, një përmbledhje e këngëve nga Chaplet i tij Hyjnor Mëshirë dhe Rruzares, me dy këngë krejt të reja. Degjo këtu.

Ja se çfarë po thonë njerëzit:

Bleva i prekshëm dhe e panë atë absolutisht fantastike. Të përziera
zëra, orkestrimi është thjesht i bukur. Ju ngre dhe ngrihet
ju poshtë butësisht në Duart e Zotit. Nëse jeni një adhurues i ri i Mark's,
kjo është një nga më të mirat që ai ka prodhuar deri më tani.
- G Suspeck

… Sublime, mistike, qetësuese dhe qetësuese ... —Pr. M. Qershi

Unë i kam të gjitha CD-të e Shenjave dhe i dua të gjitha, por kjo më prek shumë
mënyra të veçanta. Besimi i tij pasqyrohet në çdo këngë dhe më shumë se
gjithçka që është ajo që nevojitet sot. Muzika e tij të prek zemrën dhe
shpirti dhe të jep një gëzim që të mbart.
-Ka një

Çdo Këngë e "Vulnerabël" vetëm merr frymë në Shenjtëri! Unë dyshoj në ndonjë nga
CD të tjerë mund të prekin këtë koleksion të fundit nga Mark, por nëse janë
edhe gjysma e mirë ato janë akoma të domosdoshme.
—W. Etiketa

 

Të SHENJEVE gruaja dhe vajzat janë gjithashtu artiste. Shitet në dyqanin tonë në 50% zbritje këtë javë janë pikturat e tyre mahnitëse shpirtërore në një lloj të ri të artit: magnet! Vendosini në qendër të shtëpisë tuaj në frigorifer, ose në dollapin e shkollës tuaj, në kutinë e mjeteve… kudo ku do të ngjitet një magnet. Shiko me shume këtu.

* T ALL GJITHA POROSIT MBI 75 $ MERRNI DIPRGIMIN FALAS! *

 

Shko në faqen kryesore të Markut: markmallett.com

 

 


Print Friendly, PDF & Email
Postuar ne BALLINA, LAJME.