Dalin dy albume të reja!

 

 

“WOW, WOW, WOW ………… ..! Ne vetëm dëgjuam këto këngë të reja dhe u hodhëm jashtë! " - F. Adami, CA

“… Absolutisht e bukur! Zhgënjimi im i vetëm ishte se përfundoi shumë shpejt - kjo më la të dëshiroja të dëgjoja më shumë nga ato këngë të bukura, me shpirt i prekshëm është një album që do ta luaj pa pushim - çdo këngë më preku zemrën! Ky album është një nga, nëse jo më i miri akoma. " —N. Zdrukthëtar, OH

"Një nga aspektet e shkëlqyera të artistikës së Markut është aftësia e tij për të shkruar dhe kompozuar këngën e tij që bëhet mrekullisht kënga juaj."
- Brian Kravec, rishikuar of i prekshëm, Catholicmom.com

 

3 QERSHOR 2013

"I V cenueshëm" dhe "KETU JU JENI"

Tani në dispozicion në
markmallett.com

D LGJONI TANI!

Këngë dashurie që do t'ju bëjnë të qani… balada që do të rikthejnë kujtime songs këngë shpirtërore që do t'ju afrojnë më shumë me Perëndinë .. këto janë melodi prekëse për dashurinë, faljen, besnikërinë dhe familjen. 

Njëzet e pesë këngë origjinale nga këngëtar / tekstshkrues Mark Mallett janë gati të porosisin në internet në formatin dixhital ose formatin CD. Ju keni lexuar shkrimet e tij ... tani dëgjoni muzikën e tij, ushqim shpirtëror për zemra.

I PANDELUESHM përmban 13 këngë krejt të reja nga Marku që flasin për dashurinë, humbjen, kujtimin dhe gjetjen e shpresës.

KËTË JU JENI është një koleksion i këngëve të ri-zotëruar të përfshira në Rosary dhe Chaplet CD-ve të Markut, dhe kështu, shpesh të padëgjuara nga adhuruesit e tij të muzikës - plus, dy këngë krejt të reja "Here You Are" dhe "You Are Lord" që do t'ju marrin në dashuria dhe mëshira e Krishtit dhe butësia e nënës së Tij.

D LGJONI, RENDONI CD-në
OSE SHKARKO TANI!

www.markmallett.com

 


Print Friendly, PDF & Email
Postuar ne BALLINA, LAJME dhe tagged , , , , , , , , , , , , , , , .